Rychlý kontakt: 602 330 686 Provádíme pozáruční opravy lednic i mrazáků prodávaných
na českém trhu + autorizované záruční opravy Liebherr a LG
logo

Logo mrazilka

Rychlý kontakt: 602 330 686

Menu


Škirda a synové, firma Mrazilka - zajišťujeme záruční a pozáruční servis výrobků Liebherr a LG

Již od roku 1990 nabízíme opravy a prodej všech typů chladniček a mrazniček, včetně kontroly a plnění klimatizací a autoklimatizací. Veškeré naše činnosti zajišťujeme po celé Praze a v blízkém okolí za jednotné jízdné včetně sobot, nedělí i svátků a to bez příplatku. Poskytujeme záruku (na práci dokonce doživotní) na veškerý materiál a služby. Při prodeji chladničky nebo mrazničky poskytujeme bezplatný odvoz  a ekologickou likvidaci staré.

Pokud máte zájem o naše služby, případně další informace obraťte se na nás.


Servis

Provádíme bleskové opravy domácích mrazniček a chladniček většiny typů a značek, dostupných na českém trhu.

Na termínu opravy se lze dohodnout dle Vašich časových požadavků. Poskytujeme na vyžádání též technické posudky a poradenskou činnost v oboru domácího chlazení.

Servis po Praze a okolí zajišťujeme přímo u Vás v bytě, přičemž účtujeme jednotné jízdné 300 Kč, bez ohledu na ujetou vzdálenost. Po telefonické dohodě (viz. kontakt) jsme schopni zajistit a prodat některé náhradní díly i soukromým osobám.

Jsme schopni zajistit výrobu atypických těsnění na míru dle Vašich požadavků pro zařízení, pro které již těsnění není běžně na trhu. V případě, že se bude oprava jevit jako nerentabilní, Vám nabízíme koupi nového zařízení a jeho bezplatný dovoz a zároveň i odvoz Vašeho starého zařízení.


Nabídka

Zajišťujeme prodej nových chladniček i mrazniček za příznivé ceny s kompletním servisem.

Zakoupené zařízení Vám v rámci Prahy zdarma dovezeme na Vámi určené místo (až do bytu) a provedeme jeho instalaci a spuštění. Rovněž od nás získáte všechny potřebné informace o provozu daného zařízení.

Pokud od nás koupíte chladničku nebo mrazničku, zajistíme Vám bezplatný odvoz a ekologickou likvidaci Vašeho starého zařízení.


Kontakt

Zajišťujeme opravy po Praze.

Pavel ŠKIRDA

Adresa:

Vojnice 48

Těšetice-Vojnice

783 46

Mobil:

602 330 686 (08:00 - 20:00)

E-mail:

mrazilka1@seznam.cz